0JTD060.T | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 0JTD060.T-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 0JTD060.T |
Opis | FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 60A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie znamionowe - prąd stały 300V= |
Producent Littelfuse Inc. | Czas odpowiedzi Zwłoczny |
Seria | Zastosowania Ochrona transformatora |
Opakowanie Zbiorcze | Klasa J |
Status części Aktywny | Agencja zatwierdzająca CE, CSA, UL |
Typ mocowania Wymagany uchwyt | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 200kA~, 20kA= |
Typ bezpiecznika topikowego Kaseta | Obudowa / skrzynia Kaseta, niestandardowa |
Prąd znamionowy (A) 60A | Rozmiar / wymiar 1,063" x 2,374" (27,00mm x 60,30mm) (śr. x dł.) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 600V~ |