0JTD015.T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
W magazynie: 46
Arkusz danych
15A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0JTD015.T
Numer produktu DigiKey
F5086-ND
Producent
Numer produktu producenta
0JTD015.T
Opis
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Ochrona transformatora
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa
J
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Prąd znamionowy (A)
15A
Rozmiar / wymiar
0,811" x 2,252" (20,60mm x 57,20mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~