UMTC-1400
Numer produktu DigiKey
2416-UMTC-1400-ND
Producent
Numer produktu producenta
UMTC-1400
Opis
MONITOR 14.00" NON-TOUCH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14,00" (355,60mm) Niedotykowe HDMI, USB Monitor
Kategoria
Interfejs
HDMI, USB
Producent
Lilliput Electronics (USA) Inc.
Piksele punktowe
1920 x 1080
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar ekranu po przekątnej
14,00" (355,60mm)