CB1.37-2IPX-2IN
Numer produktu DigiKey
2868-CB1.37-2IPX-2IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1.37-2IPX-2IN
Opis
COAX CBL U.FL MHF1 TO U.FL MHF1
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny I-PEX MHF1 na I-PEX MHF1 Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 2,000" (50,80mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Lighthorse Technologies, Inc
Długość
2,000" (50,80mm)
Seria
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja kabla
50 Ohms
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
I-PEX MHF1 na I-PEX MHF1
Częstotliwość - maks.
9 GHz
Złącze 1.
Wtyczka I-PEX MHF1, kąt prosty
Kolor
Niebieskie
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C