LPA00010600A
Numer produktu DigiKey
6167-LPA00010600A-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPA00010600A
Opis
1MHz-600MHz Power Amplifier
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wzmacniacze RF IC 1MHz - 600MHz
Kategoria
Wzmocnienie
16dB
Producent
LiConn, Inc.
Współczynnik szumów
3dB
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Napięcie - zasilania
12V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość
1MHz - 600MHz