LNA12001600A
Numer produktu DigiKey
6167-LNA12001600A-ND
Producent
Numer produktu producenta
LNA12001600A
Opis
1.2GHz-1.6GHz Low Noise Amplifie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wzmacniacze RF IC LNA 1,2GHz - 1,6GHz
Kategoria
Współczynnik szumów
0,5dB
Producent
LiConn, Inc.
Typ RF
LNA
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Napięcie - zasilania
12V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
25mA
Częstotliwość
1,2GHz - 1,6GHz