PHG.0B.304.CLLD52
Numer produktu DigiKey
PHG.0B.304.CLLD52-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHG.0B.304.CLLD52
Opis
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
PHG.0B.304.CLLD52 Modele
Liczba pozycji
4
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
304
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C