PHG.0B.302.CLLD52Z
Numer produktu DigiKey
PHG.0B.302.CLLD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHG.0B.302.CLLD52Z
Opis
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHG.0B.302.CLLD52Z Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
2
Prąd znamionowy (A)
10A
Rozmiar obudowy - wkładka
302
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C