Ilustracja dla FHG.1B.306.CYCD52Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FHG.1B.306.CYCD52Z
Numer produktu DigiKey
FHG.1B.306.CYCD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FHG.1B.306.CYCD52Z
Opis
CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
306
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C