FHG.1B.306.CLAD52Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
ODU
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla FHG.1B.306.CLAD52Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FHG.1B.306.CLAD52Z
Numer produktu DigiKey
FHG.1B.306.CLAD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FHG.1B.306.CLAD52Z
Opis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
306
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Temperatura robocza
-55°C - 250°C