Ilustracja dla FGG.2B.304.CYCD92 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FGG.2B.304.CYCD92
Numer produktu DigiKey
FGG.2B.304.CYCD92-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.2B.304.CYCD92
Opis
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
4
Prąd znamionowy (A)
15A
Rozmiar obudowy - wkładka
304
Otwór kabla
0,323" - 0,362" (8,20mm - 9,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C