FGG.1B.308.CYCD52Z
Numer produktu DigiKey
FGG.1B.308.CYCD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1B.308.CYCD52Z
Opis
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CYCD52Z Modele
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C