FGG.1B.308.CLAD62Z
Numer produktu DigiKey
1124-1386-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1B.308.CLAD62Z
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CLAD62Z Modele
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,205" - 0,244" (5,20mm - 6,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C