FGG.1B.306.CLAD52 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
ODU
W magazynie: 0
Arkusz danych
6 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FGG.1B.306.CLAD52
Numer produktu DigiKey
FGG.1B.306.CLAD52-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1B.306.CLAD52
Opis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FGG.1B.306.CLAD52 Modele
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
306
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C