FGG.1B.304.CYCD42
Numer produktu DigiKey
FGG.1B.304.CYCD42-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1B.304.CYCD42
Opis
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FGG.1B.304.CYCD42 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
4
Prąd znamionowy (A)
10A
Rozmiar obudowy - wkładka
304
Otwór kabla
0,122" - 0,165" (3,10mm - 4,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C