FGG.0B.306.CLAD52Z
Numer produktu DigiKey
FGG.0B.306.CLAD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.0B.306.CLAD52Z
Opis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
FGG.0B.306.CLAD52Z Modele
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
306
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C