FGG.0B.305.CLAD56Z
Numer produktu DigiKey
FGG.0B.305.CLAD56Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.0B.305.CLAD56Z
Opis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Liczba pozycji
5
Prąd znamionowy (A)
6,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
305
Otwór kabla
0,209" - 0,220" (5,30mm - 5,60mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C