Ilustracja dla FFG.1B.308.CLAD52 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FFG.1B.308.CLAD52
Numer produktu DigiKey
FFG.1B.308.CLAD52-ND
Producent
Numer produktu producenta
FFG.1B.308.CLAD52
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FFG.1B.308.CLAD52 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C