HSNDR 700-S00/SP1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
LEM USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Czujniki prądu 700A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Jednokierunkowa Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HSNDR 700-S00/SP1
Numer produktu DigiKey
398-HSNDR700-S00/SP1-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSNDR 700-S00/SP1
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 700A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 50kHz
Prod.
Liniowość
±0,5%
Seria
Dokładność
±3%
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
6µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
Moduł
Czułość
2,86mV/A