HO 8-NP/SP33-1000
Numer produktu DigiKey
398-1144-ND
Producent
Numer produktu producenta
HO 8-NP/SP33-1000
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 8A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 8A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HO 8-NP/SP33-1000 Modele
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 250kHz
Prod.
Liniowość
±0,5%
Seria
Dokładność
±1%
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
3,3V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
3,5µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 105°C