HLSR 50-SM/SP33
Numer produktu DigiKey
398-1140-ND
Producent
Numer produktu producenta
HLSR 50-SM/SP33
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Częstotliwość
400kHz
Prod.
Liniowość
±0,5%
Seria
Dokładność
±1%
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
3,3V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
2,5µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
Moduł
Czułość
9,2mV/A