GO 20-SME/SP3 GO-SME Czujnik prądu Płytki ewaluacyjne - czujniki
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GO 20-SME/SP3 DEMO BOARD
Numer produktu DigiKey
398-GO20-SME/SP3DEMOBOARD-ND
Producent
Numer produktu producenta
GO 20-SME/SP3 DEMO BOARD
Opis
EVAL BOARD FOR GO 20-SME/SP3
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs
4 - analogowe
Producent
LEM USA Inc.
Czułość
25mV/A
Seria
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Opakowanie
Skrzynka
Wbudowane
Brak
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Typ czujnika
Czujnik prądu
Wykorzystywany układ scalony / część
GO 20-SME/SP3
Zasięg wykrywania
20A