GO 20-SME/SP2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Allegro MicroSystems
W magazynie: 0
Czujniki prądu 20A 1 kanały Zjawisko Halla, zamknięta pętla Jednokierunkowa 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GO 20-SME/SP2
Numer produktu DigiKey
398-GO20-SME/SP2-ND
Producent
Numer produktu producenta
GO 20-SME/SP2
Opis
CURRENT SENSOR HE/CL 20A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
76 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liniowość
±0,3%
Prod.
Dokładność
±1%
Seria
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Opakowanie
Zbiorcze
Czas odpowiedzi
2µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba kanałów
1
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Typ mocowania
Czułość
40mV/A
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Częstotliwość
Prąd stały - 300kHz