TGF50-07870787-020
Numer produktu DigiKey
1798-1264-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGF50-07870787-020
Opis
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 199,90mm x 199,90mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0200" (0,508mm)
Kolor
Białe
Rezystywność cieplna
0,70°C/W
Przewodność cieplna
5,0W/m-K
Obrys
199,90mm x 199,90mm