TGF40-07870787-020
Numer produktu DigiKey
1798-1262-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGF40-07870787-020
Opis
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PURP
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Purpurowe 199,90mm x 199,90mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0200" (0,508mm)
Kolor
Purpurowe
Rezystywność cieplna
0,75°C/W
Przewodność cieplna
4,0W/m-K
Obrys
199,90mm x 199,90mm