TGF35-07870787-020
Numer produktu DigiKey
1798-1260-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGF35-07870787-020
Opis
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 199,90mm x 199,90mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0200" (0,508mm)
Kolor
Zielone
Rezystywność cieplna
0,80°C/W
Przewodność cieplna
3,5W/m-K
Obrys
199,90mm x 199,90mm