TGF30SF-07870787-020
Numer produktu DigiKey
1798-1258-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGF30SF-07870787-020
Opis
THERM PAD 199.9X199.9MM GRY/WHT
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare, białe 199,90mm x 199,90mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0200" (0,508mm)
Materiał
Akryl wypełniony tlenkiem aluminium
Kolor
Szare, białe
Rezystywność cieplna
0,60°C/W
Przewodność cieplna
3,0W/m-K
Obrys
199,90mm x 199,90mm