TGF10-07870787-079
Numer produktu DigiKey
1798-1244-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGF10-07870787-079
Opis
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 199,90mm x 199,90mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Producent
Leader Tech Inc.
Materiał
Krzem wypełniony tlenkiem aluminium
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Rezystywność cieplna
2,00°C/W
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Przewodność cieplna
1,0W/m-K
Kształt
Pătrat
Trwałość magazynowa
24 mies.
Obrys
199,90mm x 199,90mm