6-31CPG-BD-12
Numer produktu DigiKey
1798-1002-ND
Producent
Numer produktu producenta
6-31CPG-BD-12
Opis
RFI FINGERSTK BECU CLIP 22/STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zakłócenia o częstotliwościach radiowych (RFI) Fingerstock Miedź berylowa Zacisk
Kategoria
Szerokość
0,310" (7,87mm)
Producent
Leader Tech Inc.
Długość
12,000" (304,80mm)
Seria
Wysokość
0,060" (1,52mm)