47-CBSA-1.0X2.5X0.4
Numer produktu DigiKey
47-CBSA-1.0X2.5X0.4-ND
Producent
Numer produktu producenta
47-CBSA-1.0X2.5X0.4
Opis
RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekrany RF Osłona ekranująca, 2-częściowa 1,000" (25,40mm) X 2,500" (63,50mm) Bez wentylacji Otwór przelotowy
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,400" (10,16mm)
Producent
Leader Tech Inc.
Długość - całkowita
2,500" (63,50mm)
Seria
Szerokość - ogólna
1,000" (25,40mm)