24-CBSA-1.0X1.0X0.2
Numer produktu DigiKey
1798-1023-ND
Producent
Numer produktu producenta
24-CBSA-1.0X1.0X0.2
Opis
RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekrany RF Osłona ekranująca, 2-częściowa 1,000" (25,40mm) X 1,000" (25,40mm) Bez wentylacji Otwór przelotowy
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,200" (5,08mm)
Producent
Leader Tech Inc.
Długość - całkowita
1,000" (25,40mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość - ogólna
1,000" (25,40mm)