11-32AH-BD-16
Numer produktu DigiKey
1798-1006-ND
Producent
Numer produktu producenta
11-32AH-BD-16
Opis
RFI FINGERSTOCK BECU ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zakłócenia o częstotliwościach radiowych (RFI) Fingerstock Miedź berylowa Samoprzylepna
Kategoria
Długość
15,984" (406,00mm)
Producent
Leader Tech Inc.
Wysokość
0,110" (2,79mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Miedź berylowa
Status części
Aktywny
Metoda przytwierdzenia
Samoprzylepna
Typ
Fingerstock
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Szerokość
0,320" (8,13mm)