10-CBSA-0.5X4.5X0.13
Numer produktu DigiKey
10-CBSA-0.5X4.5X0.13-ND
Producent
Numer produktu producenta
10-CBSA-0.5X4.5X0.13
Opis
RF SHIELD 0.5" X 4.5" SMD
Szczegółowy opis
Ekrany RF Osłona ekranująca, 2-częściowa 0,500" (12,70mm) X 4,500" (114,30mm) Bez wentylacji Montaż powierzchniowy
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,130" (3,30mm)
Długość - całkowita
4,500" (114,30mm)
Seria
Szerokość - ogólna
0,500" (12,70mm)