10-CBSA-0.5X3.0X0.13
Numer produktu DigiKey
10-CBSA-0.5X3.0X0.13-ND
Producent
Numer produktu producenta
10-CBSA-0.5X3.0X0.13
Opis
RF SHIELD 0.5" X 3" SMD
Szczegółowy opis
Ekrany RF Osłona ekranująca, 2-częściowa 0,500" (12,70mm) X 3,000" (76,20mm) Bez wentylacji Montaż powierzchniowy
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,130" (3,30mm)
Długość - całkowita
3,000" (76,20mm)
Seria
Szerokość - ogólna
0,500" (12,70mm)