A17915-12
Numer produktu DigiKey
926-A17915-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
A17915-12
Opis
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 457,20mm x 457,20mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,120" (3,05mm)
Producent
Laird Technologies - Thermal Materials
Materiał
Silikon, wypełnienie ceramiczne
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
2,0W/m-K
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data wysyłki
Obrys
457,20mm x 457,20mm