67SLG030030050PI00
Numer produktu DigiKey
903-1587-2-ND - Taśma i szpula (TR)
903-1587-1-ND - Taśma cięta (CT)
903-1587-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
67SLG030030050PI00
Opis
RFI FILM OVER FOAM PU SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Kategoria
Szerokość
0,118" (3,00mm)
Producent
Laird Technologies EMI
Długość
0,197" (5,00mm)
Seria
Wysokość
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał
Pianka poliuretanowa, poliester cynowo-miedziany (Sn/Cu)
Status części
Aktywny
Metoda przytwierdzenia
Lutowany
Typ
Folia na piance izolacyjnej
Temperatura robocza
-40°C - 70°C