67B3G3006010010R0C
Numer produktu DigiKey
903-67B3G3006010010R0CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
903-67B3G3006010010R0CCT-ND - Taśma cięta (CT)
903-67B3G3006010010R0CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
67B3G3006010010R0C
Opis
RFI FINGERSTOCK BECU GOLD SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zakłócenia o częstotliwościach radiowych (RFI) Fingerstock Miedź berylowa Złoto Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
67B3G3006010010R0C Modele
Kategoria
Długość
0,236" (6,00mm)
Producent
Laird Technologies EMI
Wysokość
0,394" (10,00mm)
Seria
Materiał
Miedź berylowa
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Powlekanie
Złoto
Status części
Aktywny
Metoda przytwierdzenia
Lutowany
Typ
Fingerstock
Trwałość magazynowa
12 mies.
Szerokość
0,119" (3,00mm)
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 77°F (10°C - 25°C)