MSLL12060-200
Numer produktu DigiKey
240-2795-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSLL12060-200
Opis
RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Elastyczny arkusz ferrytowy MSLL Guma, proszek ferrytowy, powłoka PET Taśma nieprzewodząca, jednostronna 2,362" (60,00mm) X 4,724" (120,00mm) X 0,008" (0,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSLL12060-200 Modele
Kategoria
Szerokość
2,362" (60,00mm)
Producent
Laird-Signal Integrity Products
Grubość - całkowita
0,008" (0,20mm)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Klej
Taśma nieprzewodząca, jednostronna
Status części
Aktywny
Materiał
Guma, proszek ferrytowy, powłoka PET
Typ
Elastyczny arkusz ferrytowy
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Prostokątne
Początek trwałości magazynowej
Data wysyłki
Długość
4,724" (120,00mm)