X9001248-4GMSMB1000R
Numer produktu DigiKey
478-X9001248-4GMSMB1000R-ND
Producent
Numer produktu producenta
X9001248-4GMSMB1000R
Opis
ANTENNA,LTE MAGNETIC 1000
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700MHz, 800MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.6GHz LTE, LoRa, Sigfox Bat, prosty Anteny RF 698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,69GHz -0,5dBi, -0,2dBi, 1,8dBi, 1,9dBi SMA męskie Magnetyczne
Kategoria
Liczba pasków
6
Producent
KYOCERA AVX
Straty odbiciowe
-5,2dB, -5,8dB, -6dB
Opakowanie
Skrzynka
Wzmocnienie
-0,5dBi, -0,2dBi, 1,8dBi, 1,9dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
SMA męskie
Standard/grupa RF
802.15.4, sieć komórkowa
Stopień ochrony
IP65
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Magnetyczne
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
700MHz, 800MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.6GHz
Wysokość (maks.)
4,409" (112,00mm)
Zakres częstotliwości
698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,69GHz