W3F35X8W01-U100D3B0C
Numer produktu DigiKey
478-W3F35X8W01-U100D3B0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3F35X8W01-U100D3B0C
Opis
ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL Samoprzylepna
Kategoria
Typ anteny
Trasowanie płytki drukowanej
Producent
KYOCERA AVX
Liczba pasków
2
Seria
Straty odbiciowe
-15dB, -10dB
Opakowanie
Skrzynka
Wzmocnienie
2,3dBi, 5dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
U.FL
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,44GHz, 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,016" (0,40mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz