W3F35X8W01-H050D3B0C
Numer produktu DigiKey
478-W3F35X8W01-H050D3B0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3F35X8W01-H050D3B0C
Opis
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH FPC AN
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi MHF4 Samoprzylepna
Kategoria
Typ anteny
Płaska łata
Producent
KYOCERA AVX
Liczba pasków
2
Seria
Straty odbiciowe
-15dB, -10dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
2,3dBi, 5dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 50mm
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
MHF4
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,44GHz, 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz