W2H15C4738AT1F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF Kondensatory przelotowe 50V 2 A 150mOhm 0805 (2012 metryczne), 4 podkładki PC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.