W2H11A4718AT1F
Numer produktu DigiKey
478-5473-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-5473-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-5473-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
W2H11A4718AT1F
Opis
CAP FEEDTHRU 470PF 100V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF Kondensatory przelotowe 100V 500 mA 150mOhm 0805 (2012 metryczne), 4 podkładki PC
Kategoria
Prąd
500 mA
Producent
KYOCERA AVX
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
150mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Współczynnik temperaturowy
C0G, NP0
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Przepust
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 4 podkładki PC
Pojemność
470 pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +50%
Wysokość (maks.)
0,045" (1,14mm)
Napięcie - znamionowe
100V