W1F35X8W01-U100D3B0C
Numer produktu DigiKey
478-W1F35X8W01-U100D3B0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
W1F35X8W01-U100D3B0C
Opis
ANTENNA ASSY, WLAN1 04 100 D0230
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,44GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 2,4GHz - 2,48GHz 2,8dBi U.FL Samoprzylepna
Kategoria
Typ anteny
Trasowanie płytki drukowanej
Producent
KYOCERA AVX
Liczba pasków
1
Seria
Straty odbiciowe
-15dB
Opakowanie
Skrzynka
Wzmocnienie
2,8dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
U.FL
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,44GHz
Wysokość (maks.)
0,016" (0,40mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,48GHz