VCAS06AP303R3LAT1A
Numer produktu DigiKey
478-10589-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-10589-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-10589-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VCAS06AP303R3LAT1A
Opis
VARISTOR 120V 3A 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 V 3 A Warystor Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
150 V
Producent
KYOCERA AVX
Prąd - udarowy
3 A
Seria
Energia
0,04J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
3.3 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Maksymalne napięcie zmienne
21 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
30 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
90 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
120 V