VC120605D150DP
VC120605D150DP
Numer produktu DigiKey
478-2517-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-2517-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-2517-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VC120605D150DP
Opis
VARISTOR 8.5V 150A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.5 V 150 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VC120605D150DP Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
10.2 V
Producent
KYOCERA AVX
Prąd - udarowy
150 A
Seria
Energia
0,4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
4 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
5.6 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
6.8 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
8.5 V