VA100014A300DL
Numer produktu DigiKey
478-2489-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-2489-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
VA100014A300DL
Opis
VARISTOR 18.5V 40A AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.5 V 40 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Osiowa
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
20.72 V
Producent
KYOCERA AVX
Prąd - udarowy
40 A
Seria
Energia
0,1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
325 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
10 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
16.28 V
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Napięcie warystora (typ.)
18.5 V