TRME476K025R0065
Numer produktu DigiKey
478-TRME476K025R0065TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TRME476K025R0065CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TRME476K025R0065DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TRME476K025R0065
Opis
CAP TANT
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 65mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TRME476K025R0065 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
E
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65mOhm przy 100kHz