TRME107K020R0035
Numer produktu DigiKey
478-11130-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11130-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-11130-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TRME107K020R0035
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TRME107K020R0035 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
E
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
20 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm