TRMD476M020H0055 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TRMD476M020H0055
Numer produktu DigiKey
478-TRMD476M020H0055TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TRMD476M020H0055
Opis
CAP TANT
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TRMD476M020H0055 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz